737 44 48 43

CHLADÍCÍ ZAŘÍZENÍ | chlazení

Chlazením se rozumí ochlazování průmyslových prostorů, tedy prostorů, ve kterých se nevyskytují lidé. Funkce ochlazování je v mnoha prostorech naprosto nezbytná, jejím hlavním důvodem je udržování provozní teploty. Naše firma za tímto účelem nabízí chladící boxy, a to od předních výrobců. Soustředíme se také na průmyslové chlazení. Zajišťujeme kompletní servis pro námi dodávaná chladící zařízení nebo pro již instalovaná průmyslová chladící zařízení.

Nabízíme Vám chlazení právě tam, kde je sami potřebujete. Za společnost mluví její spokojení zákazníci a dlouholeté zkušenosti.

                          

CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ BOXY - PRODEJ A SERVIS OSTRAVA

Chladící a mrazící boxy jsou určeny k ukládání potravin různých kategorií. Díky své modularitě jsou vhodné k umístění do jakéhokoliv prostoru. Každý box je standardně vybavený teplotním agregátem, dveřmi s bezpečnostní západkou a podlahou s protiskluzovou úpravou. Na přání mohou být dovybaveny hliníkovými nebo nerezovými policemi, dveřmi z plastových pásů a osvětlením. Všechny boxy jsou dodávány v sanitární úpravě.

Zajišťujeme dodávku, montáž chladících a mrazících boxů na klíč z tepelně izolačních sendvičových PUR panelů. Také zajišťujeme dodávku, montáž a servis chladících, mrazících agregátů včetně elektro revizí.

Technologie kompresorového okruhu:

více referencí

UKÁZKY Z MONTÁŽÍ chlazení

Chladící zařízení

Klimatizace

Tepelná čerpadla