737 44 48 43

Klimatizace Ostrava, Opava, Bohumín

Provádíme komplexní dodávky klimatizace a vzduchotechniky pro banky, spořitelny, hotely, nemocnice, výpočetní střediska, serverovny, rodinné domy a byty s použitím špičkových klimatizací značky Panasonic, LG, Daikin a dalších.
 

Jaké jsou vlastnosti našich klimatizací?

Montáž a servis klimatizací Ostrava, Opava, Bohumín

Specializujeme se na dodávky klimatizací převážně pro Ostravu a okolí, ale po domluvě přijedeme kamkoliv. Pomůžeme vám s výběrem a doporučíme nejvhodnější řešení! Klimatizace realizujeme jak pro firemní objekty a kanceláře, tak i pro domy a byty v Ostravě a okolí. Máme široký sortiment všech běžných i speciálních druhů klimatizací. Dnes již klimatizace dávno nepředstavuje luxusní vymoženost pro několik málo vyvolených. Za přijatelné ceny lze pořídit kvalitní, účinné a spolehlivé zařízení, které zajistí příjemné teploty v interiéru i v tropických dnech.

 

Videonávody - jak vybrat klimatizaci

Podívejte se na sérii videí, které Vám mohou pomoci při výběru klimatizace do bytu, domu či kanceláře. Videa shlédněte na našem specializovaném webu o klimatizacích - Klimatizace Ostrava - Klima Zajíček. Zde se dozvíte veškeré informace potřebné pro výběr a používání klimatizace.

více referencí

UKÁZKY Z MONTÁŽÍ KLIMATIZACÍ

Chladící zařízení

Klimatizace

Tepelná čerpadla