737 44 48 43

Tepelná čerpadla Ostrava, Opava, Bohumín

Největší část energií spotřebovaných v domácnostech tvoří energie potřebná na vytápění, proto je důležité vybrat si správný zdroj tepla. Tepelné čerpadlo je zařízení, které odčerpává tepelnou energii z okolního prostředí a předává ji topnému systému, jako jsou radiátory, fancoily nebo podlahové vytápění. Tepelná čerpadla patří mezi moderní  a úsporné systémy pro přípravu teplé vody, vytápění a také na chlazení.

Tepelná čerpadla se používají jednak z energetických, ekonomických, ale i ekologických důvodů. Snižují spotřebu energie pro vytápění a tím i provozní náklady na vytápění objektu. Mezi kvalitní tepelné zdroje řadíme například tepelná čerpadla Panasonic nebo LG.

               

Moderní tepelná čerpadla | Prodej a servis Ostrava, Opava, Bohumín

Provádíme kompletní služby od zaměření, vypracování návrhu nejvhodnějšího řešení, vypracování projektové dokumentace, realizace a předání včetně zprovoznění, zaškolení, atestů a zkoušek. Samozřejmostí jsou kompletní práce jako zemní práce, zemní vrty, elektro přívody, zednické práce, vzduchotechnické práce, topenářské a instalatérské práce.

Naše firma nabízí tepelná čerpadla v provedení vzduch/voda a země/voda - tepelná čerpadla vzduch/voda nabízíme v provedení jak venkovním tak vnitřním. K tepelným čerpadlům dodáváme akumulační nádrže dle potřeby každého zákazníka včetně kompletní regulace a veškerého potřebného příslušenství.

Typy námi dodávaných tepelných čerpadel:

více referencí

UKÁZKY Z MONTÁŽÍ tepelných čerpadel

Chladící zařízení

Klimatizace

Tepelná čerpadla